sfera adidea, kosmos

BRANDING

Jak skutecznie budować świadomość marki? Jak utrwalić w głowach konsumentów jej pozytywny wizerunek, cechy, wartości?
W czasach, kiedy wszystkiego jest za dużo, nasze wybory często stają się spontaniczne. Wolimy wybrać brand, który daje jasny i zgodny z nami przekaz.
W Adidea robimy wszystko, aby Twój był wyróżniający się, spójny i zapadający w pamięć.

Progressive Web Apps

APLIKACJE WEB

Kompleksowo tworzymy aplikacje internetowe dla biznesu. Możemy pomóc w stworzeniu niestandardowego rozwiązania dla Twojego sklepu internetowego, dać narzędzie, które pomoże skonfigurować produkt, usprawni proces zakupu przez klienta.
Wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego proces tworzenia aplikacji zaczynamy od analizy potrzeb użytkownika.
Podstawową zaletą aplikacji internetowych jest możliwość użytkowania na praktycznie każdym urządzeniu, które posiada przeglądarkę internetową, a dzięki zastosowaniu technologii PWA, także poza dostępem do internetu.

Strony RWD - mockup

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy lekkie, responsywne, szybko pozycjonujące się strony.
Jeszcze do niedawna większość stron była budowana w oparciu o popularny dwunastokolumnowy layout Bootstrap. Rozwiązanie to miało wiele zalet. Najważniejsza z nich to szybkie tworzenie responsywnego layoutu. Ma jednak wady. Zostajemy ograniczeni do dwunastokolumnowego layoutu.

Stosunkowo niedawno zostały wprowadzone funkcjonalności CSS Grid i Flexbox.
Co to dla nas oznacza?
Teraz jeszcze szybciej możemy tworzyć niestandardowe layouty. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
Są też dodatkowe plusy. Dla przykładu, typokrafia na naszej głównej stronie to wbrew pozorom nie obrazek. To odpowiednio zakodowany tekst. Dzięki temu bardzo dobrze prezentuje się graficznie i jednocześnie jest zrozumiały dla wyszukiwarek co jest bardzo ważne pod kątem pozycjonowania.